Zapach wspomnień

Zapach wspomnień - Jan Moran | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Moran
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Zapach wspomnień.pdf
ISBN
1681792771232

OPIS

Historia wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojnaKiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i jej mąż dowiadują się o wybuchu wojny, która rozdziela ich z synem będącym pod opieką babci w Polsce.Kolejne miesiące i lata stają się dla Danielle najtrudniejszymi chwilami w życiu. Kobieta rozpaczliwie stara się odnaleźć zagubioną rodzinę. W końcu podejmuje trudną decyzję i wyjeżdża do Ameryki.Danielle nie zamierza się jednak poddawać i chce wykorzystać swój wspaniały dar w Los Angeles. Dzięki determinacji i pasji wkrótce odnosi sukces jako kreatorka perfum oraz dostaje przepustkę do hollywoodzkich elit.Mistrzowski romans, którego strony przewracają się same!__"Opowieść, która rywalizuje z Danielle Steel w jej romantycznym wydaniu!" – Allegra Jordan, autorka "Końca niewinności""Jan Moran to nowa królowa epickiego romansu!" – Rebecca Forster, bestsellerowa autorka „USA Today”___O autorceJan Moran – przedsiębiorczyni i autorka bestsellerowych powieści historycznych. Jako ekspert w dziedzinie zapachów oraz urody została wyróżniona w wielu publikacjach oraz w telewizji i radiu, w tym w CNN, "InStyle" i "O Magazine". Uzyskała tytuł MBA w Harvard Business School. Uczęszczała na University of California w Los Angeles Extension Writers Program, studiując fikcję, literaturę faktu i scenopisarstwo. Tworząc powieści, często czerpie inspiracje ze swoich międzynarodowych podróży i doświadczeń biznesowych, nadając książkom realistyczne szczegóły.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zapach wspomnień Książka już od 21,84 zł - od 21,84 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Historia wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojna Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Czar wspomnień Gdy tak siedzę i spoglądam za okno myślę sobie, że niewiele trzeba aby cofnąć się w czasie, wrócić do lat dzieciństwa lub miejsc, które są nam bliskie. Czasem jest to zdjęcie w albumie, a innym razem jakiś zapach, który budzi wspomnienia. Zapach wspomnień fot.Mariusz Gruszka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI