Weteran (wydanie pocketowe)

Weteran (wydanie pocketowe) - Frederick Forsyth | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frederick Forsyth
WYMIAR
8,31 MB
NAZWA PLIKU
Weteran (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
7976178943960

OPIS

Nowe wydanie. Na książkę jednego z najpopularniejszych pisarzy świata składa się pięć pasjonujących opowiadań: tytułowy "Weteran", "Cud", "Obywatel", "Dzieło sztuki" i "Szepczący las". Precyzyjnie skonstruowane i spuentowane, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i autentycznych szczegółów charakterystycznych dla pisarstwa Forsytha, potwierdzają jego klasę jako najwybitniejszego współczesnego autora thrillerów oraz mistrza krótkiej formy.

Weteran wojny koreańskiej Frank Money wraca do rasistowskiej Ameryki po traumie na froncie, skąd wyniósł blizny nie tylko na ciele. ...

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Czytelnicy pokochają tę współczesną baśń o miłości, przesiąkniętą niepowtarzalnym klimatem amerykańskiego Południa - RT BOOK REVIEWS Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w No Zapraszamy do księgarni internetowej swiatksiazki.pl. W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, audiobooków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray, gry i zabawki oraz artykuły papiernicze. Zapraszamy do księgarni internetowej swiatksiazki.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI