Tracę ciepło

Tracę ciepło - Łukasz Orbitowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Orbitowski
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Tracę ciepło.pdf
ISBN
7598303925308

OPIS

Wznowienie kultowej powieści o duchach i przyjaźniKuba i Konrad, koledzy z krakowskiego Kazimierza, postanawiają rozwikłać zagadkę śmierci szkolnego woźnego. Wkrótce wokół nich zaczynają się pojawiać duchy zmarłych, tajemnicze postaci, a z czasem pewna dziwaczna sekta i jej guru ze swoim aniołem stróżem. Cała rzeczywistość wydaje się polem walki między krainą jezior a złowrogim królestwem powietrza, a życie obu przyjaciół przypomina absurdalny i przerażający ciąg osobliwych zdarzeń.Łukasz Orbitowski prowadzi nas przez niezwykłą, wielowątkową historię, w której jedyną stałą jest przyjaźń Kuby i Konrada poddawana nieustannym próbom. Tracę ciepło to także powieść o dorastaniu w Polsce „roku zero”, która była wówczas zupełnie innym miejscem.***Tracę ciepło to powieść, którą czyta się jednym tchem, a gdy bierze się drugi oddech, ma się ochotę na więcej Orbitowskiego, który, jako jeden z niewielu, potrafi zapewnić świetną zabawę bez rezygnowania z refleksji na temat świata i człowieka.Olga Majerska, Oblicza KulturyOto zapomniana sztuka pięknego zlepiania słów. Mięsko. Mięcho! Krwiste, soczyste mięcho biegające luzem po bibliotece. Sięgnie do gardła, wyciągnie z trzewi strachy nasze straszne, wypchnie przed oczy. Rzuci w twarz. Strach zaglądać, strach czytać. Chwila nieuwagi, a dopadnie, wciągnie pod powierzchnię. Pożre.Rafał KosikFragment:issuu.com/wydawnictwosqn/docs/trace_cieplo_issuu

Data zakończenia 2020-01-31 - cena 28,57 zł Informacje o Tracę ciepło - 8569452858 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-10-22 - cena 30,14 zł Tracę ciepło - Łukasz Orbitowski 02-05-2007 10:12 | Ewa 'senmara' Markowska | Komentarze: 15 Gdybyście chcieli przeczytać książkę, która w pewien sposób i jest i nie jest antologią, jest i nie jest horrorem, oraz jest podobna do wcześniejszych pisanych przez autora a jednocześnie czymś nowym, polecam Tracę ciepło Łukasza ... Tracę Ciepło to opowieść o twardej, niekoniecznie łatwej, męskiej przyjaźni.

Ciężko jednoznacznie ją określić, czy porównać do czegoś. Autor podzielił swoją książkę na trzy części.

POWIĄZANE KSIĄŻKI