Tonja z Glimmerdalen

Tonja z Glimmerdalen - Maria Parr | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Parr
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Tonja z Glimmerdalen.pdf
ISBN
8676885177900

OPIS

Wzruszająca i zabawna powieść autorki okrzykniętej „nową Astrid Lindgren”.Tonja ma dziewięć lat, burzę rudych włosów i jest jedynym dzieckiem w całej górskiej dolinie. Mówią o niej „mała łobuziara” – a ona po prostu wierzy, że w życiu liczy się szybkość i wiara w siebie. Więc lepiej nie znaleźć się na jej drodze, gdy pędzi na sankach!Wrogowie jej przyjaciół powinni się strzec – Tonja ma wielkie serce i nie zawaha się go użyć. Ale czy to wystarczy, gdy pojawią się problemy, z którymi nie radzą sobie nawet dorośli?

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Tonja z Glimmerdalen - recenzja książki. Tym razem książka Marii Parr, autorki norweskiej.

Mówią o niej „mała łobuziara" - a ona po prostu wierzy, że w życiu liczy się szybkość i wiara w siebie. Więc lepiej nie znaleźć się na jej drodze, gdy pędzi na sankach! KsiążkaTonja z GlimmerdalenautorstwaMaria Parr ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Tonja z Glimmerdalen - Maria Parr (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Tonja z Glimmerdalen - Maria Parr Książki 7+ / Książki dla dzieci / Opowiadania dla dzieci Niebanalne zabawki dla dziewczynek i chłopców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI