Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku

Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku - Duncan Smith | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Duncan Smith
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku.pdf
ISBN
6336663385996

OPIS

Bogaty i różnorodny świat zwierząt dostarcza nieprzebranego bogactwa tematów. W tej niezwykłej książce artysta i miłośnik przyrody, Duncan Smith, pokazuje, jak tworzyć rysunki zwierząt - od ptaków i domowych ulubieńców po dzikie bestie, od łagodnych zwierząt hodowlanych po nieprzewidywalne drapieżniki. Jest to niezastąpiony przewodnik dla każdego: zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które mają już pewne doświadczenie w rysowaniu i chcą wzbogacić swoje umiejętności artystyczne.

Przewodnik krok po kroku (duncan Smith). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Spróbuj narysować zwierzęta.

Przewodnik krok po kroku - Bogaty i różnorodny świat zwierząt dostarcza nieprzebranego bogactwa tematów. W tej niezwykłej książce artysta i miłośnik przyrody, Duncan Smith, pokazuje, jak tworzyć rysunki zwierząt - od ptaków...

POWIĄZANE KSIĄŻKI