!Olé! Hiszpania dla dociekliwych

!Olé! Hiszpania dla dociekliwych - Monika Bień-Konigsman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Bień-Konigsman
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
!Olé! Hiszpania dla dociekliwych.pdf
ISBN
7580450034563

OPIS

Trzeci tom serii „Świat dla Dociekliwych”. Pełen kolorów i radości przewodnik po Hiszpanii.Co Hiszpanie jedzą na śniadanie?Czemu w Sylwestra na wyścigi połykają winogrona, stojąc na jednej nodze?Który sławny Hiszpan twierdził że 1+1 nie musi równać się 2, a czasem nawet nie powinno?W jaki sposób muchy przyczyniły się do powstania tapas?Dlaczego włoskie westerny kręcono w Hiszpanii?„!Olé!” odpowie na wszystkie te pytania – i wiele innych. Dzięki tej książce poznacie historię i geografię Hiszpanii i dowiecie się wszystkiego o hiszpańskich fiestach, bitwie pomidorowej i mistrzostwach w drzemaniu. Przeczytacie o tradycyjnych przekąskach i lizakach Chupa Chups. Zwiedzicie Barcelonę z jej falującymi budynkami i magiczną Andaluzję, krainę jak z „Księgi tysiąca i jednej nocy”. Poznacie uwodzicielskiego Don Juana, piękną Carmen i szalonego Don Kichota.Gotowi?!Buen viaje! - szerokiej drogi!Seria„Świat dla Dociekliwych”prezentuje kulturę różnych krajów: opowiada o miejscach, postaciach, zabytkach, potrawach i pojęciach, o których prawie każdy słyszał, ale mało kto naprawdę zna kryjące się za nimi historie – a także o tych mniej znanych, które warto poznać.

2021) | Bień-Konigsman Monika | DWIE SIOSTRY. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Ole! Hiszpania dla dociekliwych.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Ole! Hiszpania dla dociekliwych. Autor: Monika Bień-Königsman.

POWIĄZANE KSIĄŻKI