Od bazgrołów do rysunków

Od bazgrołów do rysunków - Norbert Pautner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Norbert Pautner
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Od bazgrołów do rysunków.pdf
ISBN
2350655726845

OPIS

"Od bazgrołów do rysunków" to szkoła rysowania dla najmłodszych artystów. Pomoże maluchom tworzyć z niezgrabnych początkowo gryzmołów „prawdziwe”, wspaniała obrazki.Autor zachęca dzieci, by nie naśladowały dokładnie wzorca, leczy rysowały swobodnie, rozpoczynając od nabazgrania figury geometrycznej. Potem dzięki dodaniu kilku kresek, otrzymają gotowy obrazek.

Sprawdź! Od bazgrołów do rysunków - Jest to szkoła rysowania dla najmłodszych artystów. Pomoże maluchom tworzyć z niezgrabnych początkowo gryzmołów prawdziwe, wspaniałe obrazki.

Forum, komentarze, oceny, opinie dla Od bazgrołów do rysunków - Pautner Od bazgrołów do rysunków - Pautner Norbert - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI