Afera nie z tej ziemi

Afera nie z tej ziemi - Anna Onichimowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Onichimowska
WYMIAR
8,81 MB
NAZWA PLIKU
Afera nie z tej ziemi.pdf
ISBN
6933284982222

OPIS

„Co się robi, jak się nie wie co?”- pyta Bulbes. Chłopiec czuje się bezradny wobec swojej przyjaciółki Hani, która ostatnio bardzo się zmieniła. Nikt nie może sobie z nią poradzić, nawet ona sama.Co zrobić, aby wyrzucić z siebie złość? Czy powinno się ustępować kochanej osobie, która ma złe intencje? Bulbes uczy się trudnej sztuki mówienia „nie”.Afera nie z tej ziemi to trzecia, po Prawie się nie boję… i Z głową pod dywanem część autorskiego cyklu Anny Onichimowskiej „Bulbes i Hania Papierek”. Książka Prawie się nie boję… zdobyła Wyróżnienie literackie w konkursie „Książka Roku 2016” Polskiej Sekcji IBBY.

Księgarnia internetowa merlin.pl Książka Bulbes i Hania Papierek Afera nie z tej ziemi pochodzi z wydawnictwa Ezop. Autorami książki są Anna Onichimowska, Ola Woldańska-Płocińska.

Autor: Anna Onichimowska Opracowanie graficzne: Aleksandra Woldańska-Płocińska Afera nie z tej ziemi to trzecia, po Prawie się nie boję… i Z głową pod dywanem część autorskiego cyklu Anny Onichimowskiej „Bulbes i Hania Papierek". Książka Prawie się nie boję… Bulbes uczy się trudnej sztuki mówienia „nie".

POWIĄZANE KSIĄŻKI