To, czego nie widać

To, czego nie widać - Agata Polte | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Polte
WYMIAR
11,79 MB
NAZWA PLIKU
To, czego nie widać.pdf
ISBN
1293324614905

OPIS

To, czego nie widać, może boleć najbardziejMalwina jest zdolną nastolatką w maturalnej klasie. Jej życie wypełnia głównie nauka, zajęcia pozalekcyjne i konkursy. Dziewczyna robi wszystko, by zadowolić wiecznie narzekającą i krytykującą ją matkę, nawet jeśli oznacza to zrezygnowanie ze wszystkiego, co lubi.I chociaż radzi sobie najlepiej w szkole, w domu nieustannie słyszy jedną rzecz: że jest beznadziejna.Gdy wydaje się, że nic się nie zmieni, w życiu Malwiny pojawiają się nowe osoby. Poznaje Bartka, chłopaka o sarkastycznym poczuciu humoru, zaprzyjaźnia się z Natalią, która mimo własnej trudnej sytuacji staje się dla niej oparciem. Życie Malwiny nagle, wręcz brutalnie przyspiesza. Czy będzie gotowa zawalczyć o siebie?

Opis i okładka już samego początku sugerowały, że jest to książka, która zdecydowanie może trafić w moje gusta. Kiedy tylko znalazłam trochę wolnego czasu, jak najszybciej zabrałam się za czytanie, aby podzielić się z wami moją opinią na temat tego tytułu. To czego nie widać - lamblioza u psa.

Ta trzyaktowa sztuka przenosi publiczność w sam środek bieganiny przed premierą, reżyser Lloyd Dallas (w tej roli Mateusz Flis - jeden z najmłodszych aktorów Teatru) stara się doprowadzić do ... To, czego nie widać, może boleć najbardziej Malwina jest zdolną nastolatką w maturalnej klasie. Jej życie wypełnia głównie nauka, zajęcia pozalekcyjne i konkursy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI