Tajlandia. Travelbook. Wydanie 2

Tajlandia. Travelbook. Wydanie 2 - Krzysztof Dopierała | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Dopierała
WYMIAR
10,44 MB
NAZWA PLIKU
Tajlandia. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
8511787882066

OPIS

Tajlandia to od lat jeden z najpopularniejszych wśród turystów krajów Azji Południowo-Wschodniej. Siłą Krainy Uśmiechu jest różnorodność. Porośnięte dżunglą góry, rajskie plaże, wsie mniejszości etnicznych i kosmopolityczny Bangkok - gdzie dostojne świątynie i nowoczesna architektura sąsiadują z niezliczonymi klubami nocnymi, salonami masażu i stoiskami z "legendarnym" ulicznym jedzeniem - tworzą oszałamiający, feeryczny kalejdoskop, który olśni każdego poszukującego egzotyki i wrażeń podróżnika.Fascynujące zabytkiBajkowe plaże pod palmamiEgzotyczna przyrodaNocne życie BangkokuPływające targiKuchnia tajska dla koneserówTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Każdy przybysz szybko zatraca się tu bez reszty w dalekowschodniej egzotyce. Fascynujące miasta, w których tysiąc… Tajlandia.

Wydanie 2, ISBN 9788328340572, Krzysztof Dopierała, Tajlandia to od lat jeden z najpopularniejszych wśród turystów krajów Azji Południowo-Wschodniej. Siłą Krainy Uśmiechu jest różnorodność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI