Starożytna mądrość chińska w sentencjach

Starożytna mądrość chińska w sentencjach - Piotr Plebaniak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Plebaniak
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Starożytna mądrość chińska w sentencjach.pdf
ISBN
8742723121503

OPIS

Pijąc wodę, pamiętaj o źródle„Książka ta jest przeglądem najpiękniejszych, moim zdaniem, i najbardziej znanych sentencji, cytatów, passusów oraz przysłów występujących w chińskiej literaturze. Ma ona pokazać bogactwo i obfitość zawartych w tej literaturze treści, znaczeń i odniesień, które tworzyły się, rozwijały oraz zmieniały kształt i znaczenie przez stulecia trwania cywilizacji Państwa Środka”.(ze Wstępu autora)Sentencje kultury Dalekiego Wschodu od stuleci stanowią źródło inspiracji i wiedzy dla ludzi odnoszących wielkie i małe sukcesy. Uczą, jak cieszyć się życiem, jak radzić sobie z trudnościami, i jak wyciągać wnioski z porażek. Piękne wydanie pełne sentencji wyznaczających drogę do szczęścia uzupełniają oryginalne kaligrafie oraz wyjątkowe materiały ilustracyjne. Ta książka będzie doskonałym przewodnikiem i prezentem dla pasjonatów Dalekiego Wschodu, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze wschodnią filozofią.

Komentarze, recenzje i oceny użytkowników. Nikt jeszcze nie napisał recenzji ani nie ocenił książki Piotr Plebaniak - Starożytna mądrość chińska w sentencjach. Pijąc wodę, pamiętaj o źródle "Książka ta jest przeglądem najpiękniejszych, moim zdaniem, i najbardziej znanych sentencji, cytatów, passusów oraz przysłów występujących w chińskiej literaturze.

Super Sprzedawcy. Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Starożytna mądrość chińska w sentencjach na naszych stronach. Sentencje kultury Dalekiego Wschodu od stuleci stanowią źródło inspiracji i wiedzy dla ludzi odnoszących wielkie i małe sukcesy. Sentencje kultury Dalekiego Wschodu od stuleci stanowią źródło inspiracji i wiedzy dla ludzi odnoszących wielkie i małe sukcesy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI