Singielka w Londynie

Singielka w Londynie - Marta Matulewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Matulewicz
WYMIAR
11,91 MB
NAZWA PLIKU
Singielka w Londynie.pdf
ISBN
5418839299052

OPIS

Perypetie Ewy w Londynie, czyli singielka w wielki mieście. Ciepła i zabawna opowieść o tym, że wszelkie przeciwności losu warto pokonywać z uśmiechem.Ewa decyduje się na wyjazd do Londynu. Rezolutna i śmiała Polka w nowym, nieznanym środowisku z zadziwiającą łatwością – ale i wdziękiem – wpada w kolejne tarapaty. Jak da sobie radę? Czy znajdzie pracę i własne miejsce w obcym mieście?W Londynie na Ewę czekają stara przyjaciółka, nowe znajomości i nieznane dotąd, fascynujące smaki życia, a może też nowa miłość…

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.

Rezolutna i śmiała Polka w nowym, nieznanym środowisku traci pewność siebie, czuje się zagubiona i z zadziwiającą łatwością - ale i wdziękiem ... Singielka w Londynie oraz jej kontynuacja, czyli jak poprawić sobie humor dobrą książką 26 listopada Jesienne wieczory mają to do siebie że są melancholijne, migoczące światło świec, półmrok, zapach świec, tworzą specyficzną atmosferę, której próżno szukać podczas innej pory roku. Singielka W Londynie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI