Ptysie czy ptifurki?

Ptysie czy ptifurki? - Katherine Parker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherine Parker
WYMIAR
3,35 MB
NAZWA PLIKU
Ptysie czy ptifurki?.pdf
ISBN
8589047356894

OPIS

Mandy uważa swoją rodzinę za szczęśliwą, a tatę za wzór ojca i męża. Ten sielankowy obraz zasnuwa się jednak szarą mgłą, kiedy przypadkiem widzi ojca z nieznajomą kobietą. Powiedzieć o tym matce? Porozmawiać o tym z ojcem? Żyć dalej tak, jakby nie była niczego świadoma. Po kilku tygodniach przypadkowo spotyka tę kobietę, a wtedy, nie radząc sobie już dłużej z własną niepewnością, zaczyna działać – intuicyjnie i nieprzemyślanie. Próbując dojść prawdy, spotyka pewnego chłopaka...

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Mandy uważa swoją rodzinę za szczęśliwą, a tatę za wzór ojca i męża. Ten sielankowy obraz zasnuwa się jednak szarą mgłą, kiedy przypadkiem widzi ojca z nieznajomą kobietą.

Najlepsze tytuły w najniższych cenach. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI