Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg

Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg - Grażyna Gołuchowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Gołuchowska
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg.pdf
ISBN
6635951273183

OPIS

W tym samym czasie do Hawany przylatują Basia i Piotr. Dawno temu, gdy byli studentami, łączyła ich niezwykła więź. Upłynęło wiele lat, teraz oboje zbliżają się do pięćdziesiątki. Po rozstaniu nigdy więcej się nie spotkali. Są dziś samotnymi, poszukującymi miłości ludźmi. W czasie swoich podróży po Kubie odnajdują zapomniane piękno wyspy i dają się ponownie uwieść muzyce, obyczajom i niezapomnianemu klimatowi tego miejsca. Czy odnajdą również siebie?Grażyna Gołuchowska – poznanianka z wyboru, pochodzi z Drezdenka. Mama dorosłej córki, Ani. Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyła też ekonomię. W wolnych chwilach ucieka na wieś, do roślin w ogrodzie i lasu, w którym powietrze pachnie powietrzem. Lubi długie rozmowy przy lampce czerwonego wina, eksperymentować w kuchni i tańczyć. Z podróży poza wspomnieniami przywozi muzykę. Interesuje się krajami Ameryki Środkowej i Południowej, ale Kuba zajmuje szczególne miejsce w jej sercu.

[Audiobook]Kontynuacja na stronie - https://litres.pl/grazyna-goluchowska/na-kubie-nikt-juz-nie-cz... Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg porównanie cen w 10 sklepach, cena już od 13,27 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl 📚 Poznaj "Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg" autorstwa Grażyna Gołuchowska.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Na Kubie nikt już nie czeka na śnieg". Opis: Na Kubie nikt nie już nie czeka na śnieg - Gołuchowska Grażyna. W tym samym czasie do Hawany przylatują Basia i Piotr.

POWIĄZANE KSIĄŻKI