Madera. Travelbook. Wydanie 3

Madera. Travelbook. Wydanie 3 - Joanna Mazur | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Mazur
WYMIAR
5,68 MB
NAZWA PLIKU
Madera. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
7898384993117

OPIS

Atlantydy nigdy nie odnaleziono, łatwo za to odszukać „wyspę kwiatów” – to Madera, rajski ogród pośrodku oceanu, podnoszący się z wód wysokimi klifami. Panuje tu wieczna wiosna, co czyni z tego skrawka lądu subtropikalną oazę, pełną kwiatów i egzotycznych owoców. Można tu wędrować po słynnych górskich lewadach, plażować i nurkować. Wieczorem zaś delektować się specjałami miejscowej kuchni i poszukiwać egzotycznych nut w smaku doskonałej... Madery.Lewady i plaże oceaniczneKlify i wyniosłe góryLasy wawrzynoweWino i egzotyczne owoceGórskie wioski i rybackie porty

Panuje tu wieczna wiosna, co czyni z tego skrawka lądu subtropikalną oazę, pełną kwiatów i egzotycznych owoców. Można tu wędrować po słynnych górskich lewadach, plażować i nurkować. Lizbona.

Panuje tu wieczna wiosna, co czyni z tego Dostawa Express na ... Madera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI