Lily i zaklęcie zdrajców

Lily i zaklęcie zdrajców - Holly Webb | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Lily i zaklęcie zdrajców.pdf
ISBN
6905078475988

OPIS

Lily i Georgie znalazły się w jeszcze większym niebezpieczeństwie niż do tej pory. Złe zaklęcia, którymi ich matka napełniła starszą dziewczynkę, uczyniły z niej śmiertelną broń, a teraz próbują się wyrwać na wolność, by zadać cios rodzinie królewskiej.Siostry, ich Tato i przyjaciele muszą połączyć siły, by dobro zatriumfowało nad złem. Czy im się uda, mimo że mają przeciwko sobie potężnych mrocznych magów?Ostatnia z przepełnionych czarami przygód Lily.

Czy im się uda, mimo że ... Lily i Georgie znalazły się w jeszcze większym niebezpieczeństwie niż do tej pory. Złe zaklęcia, którymi ich matka napełniła starszą dziewczynkę, uczyniły z niej śmiertelną broń, a teraz próbują się wyrwać na wolność, by zadać cios rodzinie królewskiej.

Złe zaklęcia, którymi ich matka napełniła starszą dziewczynkę, uczyniły z niej śmiertelną broń, a teraz próbują się wyrwać na wolność, by zadać cios rodzinie królewskiej.Siostry, ich Tato i przyjaciele muszą połączyć siły, by dobro zatriumfowało nad złem. Czy im się uda, mimo że ... Lily i zaklęcie zdrajców - Lily i Georgie znalazły się w jeszcze większym niebezpieczeństwie niż do tej pory.

POWIĄZANE KSIĄŻKI