Jak uwolnić się od stresu. Krok po kroku. Ćwiczenia, porady, testy

Jak uwolnić się od stresu. Krok po kroku. Ćwiczenia, porady, testy - Flavia Mazelin Salvi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Flavia Mazelin Salvi
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Jak uwolnić się od stresu. Krok po kroku. Ćwiczenia, porady, testy.pdf
ISBN
7120729417827

OPIS

Jest to kompletny coaching umożliwiający naukę życia w spokojniejszy sposób, przygotowany przez "Psychologies Magazine", pismo wyspecjalizowane w szeroko pojętej tematyce rozwoju osobistego.Zamieszczone porady, ćwiczenia i studia przypadków pozwolą Ci osiągnąć cele, które stopniowo, krok po kroku, staną się podstawą lepszego zarządzania poziomem stresu. Dzięki nim nauczysz się:• odróżniać dobry stres od złego,• ustalać priorytety zadaniowe i robić sobie chwile przerwy,• opanowywać przytłaczające emocje własne i cudze,• wyciągnąć korzyści z krytyki i przyswoić sztukę bycia lepiej rozumianym.Ten podręcznik będzie Twoim towarzyszem w odzyskiwaniu spokoju z każdym upływającym dniem.

Zamieszczone porady, ćwiczenia i studia przypadków pozwolą Ci osiągnąć cele, które stopniowo, krok po kroku, staną się podstawą lepszego zarządzania poziomem stresu. Dzięki nim nauczysz ... £6.08 - Jest to kompletny coaching umożliwiający naukę życia w spokojniejszy sposób, przygotowany przez "Psychologies Magazine", pismo wyspecjalizowane w szeroko pojętej tematyce rozwoju osobistego.

<12 z 48>. Księgarnia» Książki» psychologia» Poradniki psychologiczne» Stres.

POWIĄZANE KSIĄŻKI