Idee - koncepcje - interpretacje. Szkice o literaturze przełomu XIX i XX wieku

Idee - koncepcje - interpretacje. Szkice o literaturze przełomu XIX i XX wieku - Agnieszka Grzelak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Grzelak
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
Idee - koncepcje - interpretacje. Szkice o literaturze przełomu XIX i XX wieku.pdf
ISBN
5329274861708

OPIS

"Zainteresowania badaczki rozciągają się na różnorodne gatunkowo teksty, zarówno artystyczne, jak i publicystyczne. Dzięki temu obraz prezentowanej literatury i kultury, który wyłania się z interpretacyjnych komentarzy, nie jest wycinkowy, ale ma charakter panoramiczny. Autorka, charakteryzując określone światy poetyckie, zdecydowania wychodzi poza granice - by tak powiedzieć - immanentnej analizy. [...] rozliczając się sumiennie z wykorzystanego stanu badań i zaczerpniętych stąd inspiracji, jednocześnie prezentuje własne ścieżki interpretacyjne i własne rozwiązania."Z recenzji wydawniczej dr. hab. Jerzego Z. Maciejewskiego

Wskazali 544 tytuły, a te, które wymieniali najczęściej, ułożyły się w poniższe zestawienie. Wyjaśnijmy przedtem, dlaczego „najlepsze". Idee koncepcje interpretacje - Agnieszka Grzelak - Opis - Zainteresowania badaczki rozciągają się na różnorodne gatunkowo teksty, zarówno artystyczne, jak i publicystyczne.

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze Książka Idee-koncepcje-interpretacje. Szkice o literaturze przełomu XIX i XX wieku autorstwa Grzelak Agnieszka , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI