Mózg odporny na stres

Mózg odporny na stres - Melanie Greenberg | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melanie Greenberg
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Mózg odporny na stres.pdf
ISBN
8225251210418

OPIS

Naucz się kontrolować własne reakcje na stres, tak by nie niszczył twojego życia.Nie da się uniknąć rzeczy, które nas stresują, można jednak kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominował on naszego życia. Z tej przełomowej książki, opartej na najnowszych badaniach dotyczących neuroplastyczności mózgu i koncepcji uważności, dowiesz się m.in., jak:- przezwyciężać pierwotną reakcję mózgu na stres, polegającą na walce, ucieczce lub zamarciu w bezruchu,- porzucić niezdrowe sposoby radzenia sobie ze stresem (objadanie się, sięganie po używki),- wypracować zdrowe nawyki łagodzenia napięcia,- przekształcić negatywne schematy myślowe.Z tym skutecznym, zawierającym mnóstwo przydatnych technik i ćwiczeń poradnikiem nauczysz się radzić sobie zarówno z poważnymi, jak i codziennymi wyzwaniami i staniesz się szczęśliwszą i zdrowszą osobą."Ten poradnik to prawdziwy dar niebios dla osób cierpiących na skutek stresu" - dr Kristin Neff, autorka Self-Compassion."Gorąco polecamy osobom, które poszukują zdrowych sposobów radzenia sobie ze stresem w pracy i w życiu”.- „Library Journal”

Nie da się uniknąć rzeczy, które nas stresują, można jednak kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominował on naszego życia. Z tej przełomowej książki, opartej na najnowszych badaniach dotyczących neuroplastyczności mózgu i koncepcji uważności, dowiesz się m.in., jak ... Wydanie I e-book (opracowane na podstawie wydania książkowego:Mózg odporny na stres, wyd.

I, Poznań 2018) ISBN 978-83-8062-926-4. Dom Wydawniczy REBIS Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI