Dekorowanie stołu

Dekorowanie stołu - Florence Sandeman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Florence Sandeman
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Dekorowanie stołu.pdf
ISBN
7600478714659

OPIS

Elegancko nakryty stół to zasada, której powinniśmy przestrzegać, zarówno gdy przygotowujemy śniadanie dla dwóch osób, jak i przyjęcie dla kilkudziesięciu gości. Do tego celu niezbędne są serwetki, które pełnią nie tylko funkcję użytkową, lecz także dekoracyjną. Warto wiedzieć jak je dobrać i odpowiednio złożyć. Umożliwi to prezentowana książka, będąca znakomitym przewodnikiem "po świecie serwetek". Znajdziemy w niej:- ponad 50 przykładów tradycyjnych oraz nowatorskich sposobów składania serwetek- wyczerpujące instrukcje składania- interesujące propozycje doboru serwetek na różne okazje- wiadomości o rodzajach, typach, przeznaczeniu i sposobach używania serwetek

W dekoracji stołu wigilijnego modne są naturalne ozdoby świąteczne. Naturalne materiały w dekoracjach zapanowały razem z modą na styl skandynawski.

Oprócz ozdób, które pojawią się na stole, możemy pomyśleć również o niebanalnej dekoracji krzeseł. Pierścienie do serwetek, ładny obrus, świeże kwiaty w wazonie, płonące świecie wystarczają, aby dekoracja stołu była kompletna. Wybór kolorystyki dekoracji stołu uzależniona jest oczywiście od indywidualnych preferencji oraz stylu, w jakim urządzone jest dane pomieszczenie. Wśród dekoracji stołu komunijnego powinny się znaleźć: biały obrus plamoodporny, który stanie się bazą do przygotowania całej aranżacji, eleganckie serwetki komunijne papierowe lub flizelinowe - można również wybrać kieszonki na sztućce do kompletu, podkładki pod talerze, winietki z nadrukiem nazwisk gości oraz flizelinowy bieżnik komunijny. Do dekoracji stołu na Chrzest Święty polecane są przede wszystkim biało-złote akcesoria, które zadbają o uroczystą oprawę uroczystości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI