Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych

Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych - Gerard Meudec | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gerard Meudec
WYMIAR
10,61 MB
NAZWA PLIKU
Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych.pdf
ISBN
7446814550729

OPIS

W tym poradniku znajdziesz wszystkie wiadomości potrzebne do zapewnienia zdrowia drzewom i krzewom ozdobnym oraz uzyskania pięknego kwitnienia.Z łatwością zidentyfikujesz choroby i szkodniki.Znajdziesz opisy i liczne barwne zdjęcia objawów chorobowych i uszkodzeń przez szkodniki na różnych częściach drzew i krzewów.Dowiesz się o najlepszych metodach zapobiegania i wszystkich sposobach zwalczania chorób i szkodników na drzewach i krzewach ozdobnych.

Choroba poraża drzewa owocowe (wiśnie, śliwy, czereśnie), ale również ozdobne, np.: wiśnię japońską oraz migdałka trójklapowego. Wiosną, w pełni kwitnienia, na pojedynczych ... Prewencyjnie pomaga systematyczne cięcie krzewów, opryski rozpoczynamy w maju, gdy zauważymy pierwsze objawy żerowania miodówki.

Zobacz inne Rośliny i zwierzęta, najtańsze i najlepsze oferty. Choroby drzew liściastych oraz ozdobnych krzewów . Czarna plamistość klonów - jest grzybową chorobą, wywołaną przez łuszczeńca klonowego (Rhytisma acerinum).

POWIĄZANE KSIĄŻKI