Ateny i Attyka. Travelbook. Wydanie 1

Ateny i Attyka. Travelbook. Wydanie 1 - Agnieszka Zawistowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zawistowska
WYMIAR
6,20 MB
NAZWA PLIKU
Ateny i Attyka. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
6551318589070

OPIS

Ateny, stolica i największe miasto Grecji, mają wiele oblicz. Z jednej strony to wymarzone miejsce dla miłośników antyku, bo zachowały się tu znane na całym świecie zabytki starożytności. Z drugiej to tętniąca życiem współczesna metropolia, w której znaleźć można niemal wszystko: od muzeów i teatrów przez eleganckie biurowce i parki po knajpki, kluby nocne, targowiska i zaułki ozdobione barwnym graffiti. Także Attyka ma wiele do zaoferowania: piękna przyroda, malownicze plaże czy wszechobecne starożytne ruiny to tylko część tutejszych atrakcji. Do tego ciepły klimat, smakowita kuchnia i serdeczni mieszkańcy - czego więcej potrzeba do beztroskiego odpoczynku?Antyczne zabytkiZachwycające muzeaStreet art i pchle targiNocne życie AtenSłoneczne plaże i błękitne zatokiSmakowita kuchnia i wyjątkowe wina

16,36 zł. Z wysyłką od 23,35 zł ... Informacje o Ateny i Attyka.

Travelbook. Wydanie 1, ISBN 9788328340145, Agnieszka Zawistowska, Ateny, stolica i największe miasto Grecji, mają wiele oblicz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI