Pokraj

Pokraj - Andrzej Saramonowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Saramonowicz
WYMIAR
9,61 MB
NAZWA PLIKU
Pokraj.pdf
ISBN
3430033166956

OPIS

„Zdaniem wielu naukowców niewyjaśnione przypadki zgonów mężczyzn w wieku czterdziestu lat spowodowane są monotonią ich życia seksualnego”, donosi prasa w Pokraju. Inżynier Sebastian Rawa ma do czterdziestki trzy tygodnie i – czyż można mu mieć to za złe? – nie chce umierać. Dlatego za namową swojego serdecznego przyjaciela, Adasia Rembelskiego, umawia się przez internet z dwudziestoletnią czarnoskórą ekspedientką Anitą Bułas, która marzy o karierze aktorskiej. Choć świat filmu jest mu całkowicie obcy, inżynier Rawa, namówiony przez przyjaciela, udaje przed dziewczyną reżysera filmowego. Jednak perfekcyjnie zaplanowana randka błyskawicznie wymyka się spod kontroli, wciągając inżyniera Rawę w wielopiętrową intrygę, w której ścierają się najpoważniejsze siły polityczne jego rodzinnego kraju.

Twórcy filmów komediowych „Testosteron", „Lejdis" i „Ciało" oraz autora bestsellerowej książki „Chłopcy". Pokraj. Andrzej Saramonowicz - ebook (epub + mobi) Perfekcyjnie zaplanowana randka miała być antidotum na kryzys wieku średniego i strach przed przedwczesnym pożegnaniem się z mimo wszystko atrakcyjnym ziemskim światem.

Sit next to me. past, by (so as to move from one side of something to the other (= pȍred, krȁj) Metak je proletio točno pokraj mene.

POWIĄZANE KSIĄŻKI