Moja siostra jest gwiazdą pop

Moja siostra jest gwiazdą pop - Kimberly Greene | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kimberly Greene
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Moja siostra jest gwiazdą pop.pdf
ISBN
2099589402619

OPIS

Cześć, jestem Sam. Witam was na moim blogu! Zamierzam pisać o swoim życiu, marzeniach oraz o tym, jak bardzo bym chciała, żeby Robert Ruebens się w końcu zreflektował i przestał mnie tak wrednie traktować. Robert jest agentem mojej siostry, Danni. Dzięki niemu została supergwiazdą muzyki pop – a życie stanęło na głowie! Lecz teraz trasa koncertowa Danni dobiegła już końca, przeprowadzamy się do superfajnego, nowego domu i, co najważniejsze, będziemy znowu normalną rodziną. A jednak nie ufam tej kreaturze, Robertowi. On coś knuje. I mam dziwne przeczucie, że nie bardzo mi się to spodoba. Wściekle zielone limuzyny, przepustki za kulisy, prywatne odrzutowce i telewizja – Sam niedługo się przekona, że nie da się żyć normalnie, gdy ma się siostrę supergwiazdę.

... ale logika mojej siostry jest skomplikowana. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jej życie jest niebywale przygnębiające, a uśmiech, który jej towarzyszy jest tylko pozą.

ale logika mojej siostry jest skomplikowana. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jej życie jest niebywale przygnębiające, a uśmiech, który jej towarzyszy jest tylko pozą. Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania… Zobacz koniecznie, jakim typem siostry jest Twoja siostra! Moja gwiazda - R I K A R D O Niedługo nowe utwory, zachęcam do śledzenia kanału! Posłuchaj w cyfrze: https://independentdigital.ffm.to/mojagwiazda Ustaw utwó... Dziś mija druga rocznica śmierci Kory.

POWIĄZANE KSIĄŻKI