Manga sprzątania

Manga sprzątania - Marie Kondo | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marie Kondo
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
Manga sprzątania.pdf
ISBN
8989885148866

OPIS

Zmień swoje życie, ulegając magii porządkowania!Chiaki jest młodą kobietą z Tokio, nawiązującą krótkotrwałe związki. Mieszka w domu, w którym króluje bałagan, prowadzi byle jakie i pozbawione celów życie.Marie Kondo, czołowa japońska ekspertka od sprzątania, dzięki swoim ciekawym autorskim lekcjom pomaga Chiaki pozbyć się duchów przeszłości, uporządkować życiową przestrzeń, zorganizować dom i odkryć jej pasje.Lektura Mangi sprzątania da ci odwagę do zmiany tych sfer życia, które nie przynoszą ci zadowolenia: zakończenia toksycznego związku, uwolnienia się od lęku przed nieznanym albo po prostu pozbycia się kilku kilogramów.Książka została zilustrowana przez słynną rysowniczkę mang Yuko Uramoto.

Książka została zilustrowana przez słynną rysowniczkę mang Yuko Uramoto. „Manga sprzątania", czyli jak uporządkować przestrzeń i żyć pełniej. Marie Kondo i metody jej sprzątania cieszą się tak dużą popularnością, że każdy sukces goni za sukcesem.

Mieszka w domu, w którym króluje bałagan, prowadzi byle jakie i pozbawione celów życie. Marie Kondo, czołowa japońska ekspertka od sprzątania, dzięki swoim ciekawym autorskim lekcjom pomaga Chiaki pozbyć się duchów przeszłości, uporządkować ... Magia sprzątania już od 19,56 zł - od 19,56 zł, porównanie cen w 38 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI