Jak rozpalić ognisko, czyli rzecz o drewnie, podpałce i ogniu

Jak rozpalić ognisko, czyli rzecz o drewnie, podpałce i ogniu - Sally Coulthard | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sally Coulthard
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Jak rozpalić ognisko, czyli rzecz o drewnie, podpałce i ogniu.pdf
ISBN
3298039253499

OPIS

Niewiele rzeczy może się równać z siedzeniem przy ognisku lub wspólnym grillowaniem ze znajomymi. Nie ma nic lepszego od rozchodzącego się aromatu pieczonego mięsa. Czy istnieją przyjemniejsze sposoby spędzania letnich wieczorów?Ale ilu z nas tak naprawdę wie, jak rozpalać ogień?W tym inspirującym, a zarazem praktycznym poradniku autorka książki nauczy was jak:rozpalić piękny, buzujący ogień w domu i na dworze.własnoręcznie wykonać podpałkę.ułożyć idealny stos z drewna.dobrać rodzaj drewna do przyrządzanego mięsa.zrobić to wszystko bezpiecznie - czyli nie pomylić ognia z pożarem.Od ognisk po piecyki na drewno i kominki - ta książka przypomni wamutraconą, pierwotną umiejętność rozniecania ognia."

czyli rzecz o drewnie, podpałce i ogniu; Dodaj do schowka. Opis Szczegóły produktu.

Pseudonim. Książka Jak rozpalić ognisko czyli rzecz o drewnie, podpałce i ogniu pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorem książki jest Louise Coulthard.

POWIĄZANE KSIĄŻKI