Islandia. Travelbook. Wydanie 3

Islandia. Travelbook. Wydanie 3 - Adam Kaczuba | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Kaczuba
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Islandia. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
1022201684380

OPIS

Islandia to kraina malowniczych fiordów, bajecznych wodospadów i... elfów. Trudno oprzeć się urokowi jej surowych krajobrazów, pośród których wyrastają stożki wulkanów i połyskują jeziora polodowcowe. Tylko na Islandii można jednego dnia obserwować wieloryby lub wędrować po największym lodowcu Europy, a następnego podziwiać zorzę polarną i odpoczywać w naturalnym kąpielisku geotermalnym. Dodajmy do tego urokliwą architekturę, nietypowe muzea i nietuzinkowe przysmaki, a przekonamy się, że tę wyspę po prostu trzeba zobaczyć!Dzika przyrodaŚniegi i gejzeryLodowce i wulkanyZorze polarneTrekkingi na lodowcu

Do schowka; Porównaj; Dostępność. Towar z ekspozycji Odbiór w wybranych sklepach Gdzie odebrać? ... Islandia.

Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Plik islandia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI