Domowa masarnia

Domowa masarnia - Bernhard Gahm | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bernhard Gahm
WYMIAR
6,4 MB
NAZWA PLIKU
Domowa masarnia.pdf
ISBN
6071885703733

OPIS

Ten doskonale zilustrowany poradnik prezentuje krok po kroku, czynność po czynności, jak fachowo, w warunkach domowych, dokonuje się uboju świń, bydła, owiec i kóz, a następnie rozbiera ich mięso. Z książki dowiesz się, co można przyrządzić z poszczególnych kawałków mięsa i w jaki sposób należy je prawidłowo konserwować.Poradnik zawiera liczne przepisy na wyroby mięsne i wędliniarskie domowej roboty.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sprzęt do mięsa to element wyposażenia masarni, a także domowej kuchni. Bez względu na to, gdzie będzie się znajdował, przy wyborze powinniśmy zwrócić uwagę na jego podstawowe cechy.

Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją i sprzedażą wędlin, a w 2017 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów. Domowa masarnia... Dziękuję za tyle miłych słów pod ostatnim postem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI