Amsterdam. Travelbook. Wydanie 2

Amsterdam. Travelbook. Wydanie 2 - Katarzyna Byrtek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Byrtek
WYMIAR
11,69 MB
NAZWA PLIKU
Amsterdam. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
1415284059028

OPIS

Amsterdam - stolica Holandii - słynie z malowniczych kanałów, licznych ciekawych muzeów oraz tętniących życiem parków i klubów. Miasto leżące częściowo poniżej poziomu morza znane jest też z atrakcji dla dorosłych: szlifierni diamentów, Dzielnicy Czerwonych Latarni czy coffee shopów. Warto tu przyjechać, jeśli chce się poznawać obcą kulturę, cieszyć się sztuką najwyższej próby albo po prostu odpocząć - Amsterdam zauroczy każdego.Amsterdamskie kanałyRowery, wiatraki i tulipanyMuzea Van Gogha i RembrandtaDzielnica Czerwonych LatarniCoffee shopyUrokliwe zakątkiNiezwykła architekturaTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Miasto leżące częściowo poniżej poziomu morza znane jest też z atrakcji dla dorosłych: szlifierni diamentów, Dzielnicy Czerwony Kup teraz na Allegro.pl za 19,20 zł - Amsterdam travelbook wyd. 2 Katarzyna Byrtek Bezdr z miasta Masłów Pierwszy.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI