Nowy elementarz 2-latka

Nowy elementarz 2-latka - Elżbieta Pietruczuk-Bogucka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Pietruczuk-Bogucka
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
Nowy elementarz 2-latka.pdf
ISBN
9569141977252

OPIS

Koniec z rutyną! Pora na rewolucję w edukacji Twojego przedszkolaka! Seria elementarzy dla dzieci w wieku 2-5 lat oparta na planie daltońskim – innowacyjnym systemie nauczania. Książki opracowane zostały w taki sposób, by dziecko uczyło się etapami. Początkowe zadania dotyczą konkretnego tematu, a dany rozdział kończy się podsumowaniem wiedzy. Kolejność rozwiązywania zadań w ramach danego działu jest dowolna, ale aby przejść dalej maluch musi wykonać je wszystkie, ponieważ kolejny etap nawiązuje do poprzedniego. Zadania w elementarzach dotyczą różnych dziedzin i zostały dobrane w taki sposób, aby dziecko mogło rozwijać się wszechstronnie. Dodatkowo w książkach znajdują się praktyczne zadania do wykonania, np. ćwiczenia ruchowe.

Każda plansza to nowy temat do rozmowy i nowe wyzwanie dla maluszka. Podczas zabawy dziecko z łatwością przyswaja nieznane pojęcia, rozwija słownictwo, ćwiczy spostrzegawczość i logiczne ... Nowy elementarz 2-latka: Autorzy: Elżbieta Pietruczuk-Bogucka: ISBN: 9788380738485: Wydawnictwo: Zielona Sowa: Cena: 12.99 zł: EAN: 9788380738485: Rok wydania: b.d.

nr kat.: 1351715 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na ... Kup teraz na Allegro.pl za 6,28 zł - ELEMENTARZ 2-LATKA z miasta Bielsko-Biała. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI