Niespokojne czasy. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 2

Niespokojne czasy. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 2 - Maciej Grabski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Grabski
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Niespokojne czasy. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 2.pdf
ISBN
4663422059014

OPIS

Po śmierci biskupa Jakuba intrygi w kurii nabierają tempa. Nie ucieknie przed tym nawet zdystansowany od politycznych gierek ksiądz Rafał Nowina. Duża suma pieniędzy, którą biskup zostawił jego parafii, natychmiast staje się przedmiotem plotek i pomówień.Tymczasem życie w Gródku toczy się swoim tempem. Czy wysoka temperatura wydarzeń w kraju – wybuch „Solidarności”, widmo stanu wojennego – a także pojawienie się lokalnej znachorki i wezwania do wojska zaburzą spokój w parafii? Jak gródczanie zareagują na wybór kardynała Wojtyły na papieża? Te niespokojne czasy pozwoli przetrwać tylko życzliwość i duża porcja poczucia humoru.DRUGA CZĘŚĆ bestsellerowej powieści!Mnóstwo wzruszeń, emocji i cudownych obrazów… To zachwycająca powieść o skromnym księdzu, który ofiaruje ludziom dobro, jakie nosi w sobie. Wartościowa i prawdziwa książka o życiu maleńkiego miasteczka. Jestem urzeczona…Anna Ficner-Ogonowska,autorka bestsellera Alibi na szczęście

Tom 2 - Grabski Maciej - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Ksiądz Rafał.

POWIĄZANE KSIĄŻKI