Koniec świata. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 3

Koniec świata. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 3 - Maciej Grabski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Grabski
WYMIAR
4,31 MB
NAZWA PLIKU
Koniec świata. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 3.pdf
ISBN
5837899882973

OPIS

Ksiądz Rafał Nowina, chociaż jest proboszczem w Gródku już kolejny rok, nadal wzbudza kontrowersje. Pogrzeb znienawidzonego Szatana z Pochwałki, niespodziewany talent do gry w chapanego, zmiana godziny wieczornej mszy w sobotę – Listy w radiu przecież posłuchać trzeba – i wojna, która o mały włos przetoczyła się przez Gródek! Poważne kłopoty Rafała mają jednak dopiero nadejść…Ale przecież odpust świętomarciński, kolejna odsłona jabłkowego święta i koncert kolęd powinny się odbyć, choćby jutro miał nastąpić koniec świata!NAJNOWSZA CZĘŚĆ BESTSELLEROWEGO CYKLU!Długo czekałam na trzecią część Księdza Rafała, ale przysięgam: było warto! Pochłonęłam ją w pół dnia i jedną noc. Panie Macieju, dziękuję!Marzena Rogalska,dziennikarka, autorka bestsellera Wyprzedaż snów

Maciej Grabski. Cykl: Ksiądz Rafał (tom 3) Średnia ocen: 7,7 / 10 50 ocen .

Kupuj leganie, nie chomikuj. W celu przechowywania wybranej pozycji wybierz jeden ze schowków z listy powyżej, lub utwórz nowy schowek korzystając z formularza poniżej Cykl z Joanną Chyłką ... Opinie i oceny książki Ksiądz Rafał Tom 3 Koniec świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI