Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie

Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie - Steven D. Wolf | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steven D. Wolf
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie.pdf
ISBN
8389884691363

OPIS

Choroba Stevena sprawiła, że jego życie wywróciło się do góry nogami. Kiedy był na skraju załamania, los jednak dał mu drugą szansę… w postaci psa o imieniu Kometa.Kometa nie zaznała w życiu przyjaźni człowieka. Trzymana w klatce, szkolona do wyścigów, została porzucona przez dawnego właściciela.Dopiero Steven pokazał jej, czym są spacery, smakołyki i pieszczoty. A w zamian za okazane serce tryskająca energią Kometa odwdzięczyła mu się bardziej, niż mógłby przypuszczać…Historia Stevena i Komety to wzruszająca, prawdziwa opowieść o przyjaźni między człowiekiem i psem, która odmieniła niejedno życie.

Jak przygarnięty pies uratował mi życie - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty. Jak przygarnięty pies uratował mi życie Steven D Wolf, Lynette Padwa.

A ... Jak przygarnięty pies uratował mi życie", Author: SIW Znak, Name: Steven D Wolf, Lynette Padwa, "Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie", Length: 14 pages, Page: 1, Published ... Choroba Stevena sprawiła, że jego życie wywróciło się do góry nogami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI