Biały kruk. Seria Raven. Tom 1

Biały kruk. Seria Raven. Tom 1 - J. L. Weil | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J. L. Weil
WYMIAR
10,73 MB
NAZWA PLIKU
Biały kruk. Seria Raven. Tom 1.pdf
ISBN
9085108155427

OPIS

Pierwszy tom bestsellerowej serii fantasy dla młodzieży!Życie Piper i jej młodszego brata zmienia się w ciągu jednej nocy. Po tragicznej śmierci ich matki lądują na idyllicznej wyspie pod opieką nieprzyzwoicie bogatej babci, której nigdy wcześniej nie spotkali. Dziewczyna zaczyna się buntować, bo jedyne co można robić w Raven Hollow to zanudzić się na śmierć.Biały Krukto pierwszy tom serii Raven, w której wątki paranormalne łączą się z romansem i tajemnicami! To idealna propozycja dla fanów książek fantasy, którzy zakochali się historiach takich jak Saga Zmierzch, Akademia Wampirów czy Dary Anioła!Kiedy na drodze Piper staje zabójczo przystojny Zane Hunter, okazuje się, że życie na wyspie może być całkiem znośne. Między parą zaczyna iskrzyć, chłopak ma w sobie coś niezwykłego… coś nadprzyrodzonego i śmiertelnie niebezpiecznego. Dlaczego jednak trzyma ją na dystans?Piper nigdy wcześniej nie zastanawiała się nad przeszłością swojej rodziny i była przekonana, że jest zwykłą nastolatką,. Dlaczego wszyscy w Raven Hollow sprawiają wrażenie, jakby doskonale ją znali i co oznaczają niezwykłe tatuaże, które ożywają na jej oczach?Kiedy ktoś próbuje zabić dziewczynę, staje się jasne, że ona i jej babcia muszą sobie dużo wyjaśnić. Kim jest Piper? Czym jest Zane? Czy ten cały nadprzyrodzony świat, który znała tylko z filmów może być prawdziwy?Niezwykła historia! Uwielbiam ją!!! Kontrast pomiędzy światłem a ciemnością, dobrem i złem, siłą a słabością – to było najlepsze!– Beyond the Pages, vlog recenzencki

Życie Piper i jej młodszego brata zmienia się w ciągu jednej nocy. Po tragicznej śmierci ich matki lądują na idyllicznej wyspie pod opieką nieprzyzwoicie bogatej babci, której nigdy wcześniej nie spotkali. Drugi tom serii fantasy, w której cienie ożywają na twoich oczach! Piper próbuje zmierzyć się z konsekwencjami śmierci Rose.

Weil Wydawnictwo: Kobiece Piper i jej brat Tj tracą mamę - zostaje zamordowana. Rodzeństwo z kolei zostaje wysłane na całe wakacje na odciętą od świata wyspę, aby spędzić czas z babcią. Biały kruk, Raven Tom 1 - opis produktu: Życie Piper i jej młodszego brata zmienia się w ciągu jednej nocy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI