Życie i przygody Jacka Engle'a

Życie i przygody Jacka Engle'a - Walt Whitman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Walt Whitman
WYMIAR
7,7 MB
NAZWA PLIKU
Życie i przygody Jacka Engle'a.pdf
ISBN
8919370413513

OPIS

Nieznana proza Walta Whitmana, odnaleziona w archiwach po 165 latach od anonimowej premiery w „New York Sunday Dispatch” i przetłumaczona przez Szymona Żuchowskiego niespełna rok po amerykańskiej premierze. Powieść obyczajowa łącząca cechy kryminału, dokumentu i publicystyki z silnymi wątkami autobiograficznymi, pokazująca, jak Whitman dojrzewał do stania się jednym z najważniejszych amerykańskich poetów, a jego pisarstwo krystalizowało się w nowatorską formę znaną z wydanych trzy lata później, przełomowych Źdźbeł trawy.

Księgarnia internetowa merlin.pl Życie i przygody Jacka Engle'a | | KSIĄŻKI \ Literatura piękna \ Powieść społeczno-obyczajowa | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Nieznana proza Walta Whitmana, odnaleziona w archiwach po 165 latach od anonimowej premiery w „New York Sunday Dispatch" i przetłumaczona przez Szymona Żuchowskiego niespełna rok po amerykańskiej premierze. Powieść obyczajowa łącząca cechy kryminału, dokumentu i publicystyki z silnymi wątkami autobiograficznymi, pokazu... Życie i przygody Jacka Engle a - Walt Whitman - opis książki: Nieznana proza Walta Whitmana, odnaleziona w archiwach po 165 latach od anonimowej premiery w "New York Sunday Dispatch" i przetłumaczona przez Szymona Żuchowskiego niespełna rok po amerykańskiej premierze. Życie i przygody Jacka Engle'a ebook: mobi (kindle), epub (ipad) Walt Whitman.

Wydawca: Biuro Literackie. Kategoria: Literatura / ... Nieznana proza Walta Whitmana, odnaleziona w archiwach po 165 latach od anonimowej premiery w „New York Sunday Dispatch" i przetłumaczona przez Szymona Żuchowskiego niespełna rok po amerykańskiej premierze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI