Włochy południowe i Rzym. Travelbook. Wydanie 3

Włochy południowe i Rzym. Travelbook. Wydanie 3 - Agnieszka Masternak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Masternak
WYMIAR
11,29 MB
NAZWA PLIKU
Włochy południowe i Rzym. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
5027808644565

OPIS

Włochy południowe to kraina wciąż nieodkryta. Podróż po niej najlepiej rozpocząć w Rzymie, jednym z najciekawszych miast Europy, by potem stopniowo zanurzać się w tajemniczym świecie prowincjonalnej Italii. Kolorowy i dandysowski Neapol, wydobyte z popiołów Wezuwiusza Pompeje, ukryte w zatokach plaże, zabytkowe sanktuaria i owiane legendami zamki, przytulone do skał portowe miasteczka – to wszystko czeka na turystów zapuszczających się na kraniec włoskiego „buta”.Plaże, klify, podwodne jaskinieWulkaniczne atrakcje KampaniiBarokowe i romańskie katedryZamki i parki archeologiczneTrulli, barwne festy i doskonała kuchnia

Podróż po niej najlepiej rozpocząć w Rzymie, jednym z najciekawszych miast Europy, by potem stopniowo zanurzać się w tajemniczym świecie prowincjonalnej Italii. Kolorowy i dandysowski Neapol, wydobyte ... Włochy południowe to kraina wciąż nieodkryta.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Travelbook - Włochy południowe i Rzym w.2018 2018 wydanie 3 . Agnieszka Masternak ISBN:9788328345560 - Książki - Atlasy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI