Podręczny słownik hiszpańsko-polski polsko-hiszpański

Podręczny słownik hiszpańsko-polski polsko-hiszpański - Janina Perlin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janina Perlin
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Podręczny słownik hiszpańsko-polski polsko-hiszpański.pdf
ISBN
1256524156886

OPIS

- słownik dla początkują i zaawansowanych- liczne przykłady użycia haseł w zadaniach i wyrażeniach idiomatycznych- słownictwo literackie, potoczne, regionalne i pospolite z wulgaryzmami włącznie- podstawowa terminologia z różnych dziedzin nauki i kultury, gospodarki, polityki, historii, religii, informatyki- wymowa haseł hiszpańskich w części hiszpańsko-polskiej i podstawowych znaczeń w części polsko-hiszpańskiej- słownictwo używane w hiszpańskojęzycznych krajach Ameryki Łacińskiej

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Słownik hiszpańsko-polski polsko-hiszpański podręczny.

Ponadto znajdują się w nim hasła i słownictwo ściśle związane z tematyka ekonomiczną i biznesowa. słownik polsko-hiszpański w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Podręczny słownik polsko niemiecki T.1-2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI