Kreta. Travelbook. Wydanie 3

Kreta. Travelbook. Wydanie 3 - Peter Zralek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Zralek
WYMIAR
9,4 MB
NAZWA PLIKU
Kreta. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
9060366589355

OPIS

Kreta, nazywana „królową greckich wysp”, jest kolebką europejskiej cywilizacji. Według mitów to tu urodził się Zeus – najpotężniejszy z greckich bogów, a król Minos zamknął Minotaura w Labiryncie. Wyspa zniewala swoim urokiem i dla wielu jest idealnym miejscem letniego wypoczynku. Piaszczyste plaże i lazurowe morze, z którego wyrastają wysokie góry, kryjące jaskinie i wąwozy, a wszystko to skąpane w słońcu. Nie sposób oprzeć się też serdeczności Greków, ich znakomitej kuchni i wybornie smakującemu winu. Wakacje na Krecie to gwarancja udanego wypoczynku!Setki kilometrów plażMiejsca znane z mitówRuiny i wykopaliskaBiałe domy i kamienne kościołyZnakomita kuchnia regionalna

Travelbook. Wydanie 3 Szczegóły Kategoria: Przewodniki Kreta, nazywana „królową greckich wysp", jest kolebką europejskiej cywilizacji.Według mitów to tu urodził się Zeus - najpotężniejszy z greckich bogów, a król Minos zamknął Minotaura w Labiryncie.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Travelbook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI