Jaś i Janeczka 5

Jaś i Janeczka 5 - Annie M.G. Schmidt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annie M.G. Schmidt
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Jaś i Janeczka 5.pdf
ISBN
1780061047193

OPIS

Piąty tom przygód najsłynniejszych holenderskich 5-latków– Ja jeszcze nie skończyłem swojej kanapki – mówi Jaś.– To ty jesz tylko jedną kanapkę? – pyta Janeczka.– Tak – odpowiada Jaś. – I więcej nie chcę.– Ale musisz – mówi Janeczka.– Ciągle tylko jedzenie i jedzenie – marudzi Jaś. – Ta kanapka jest okropna. Chcesz trochę?Jaś i Janeczka to para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód. Bawią się, rozrabiają i razem odkrywają świat.Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie.Przygody Jasia i Janeczki były publikowane w odcinkach w holenderskim dzienniku „Het Parool” w latach 1952–1957. Później zostały zebrane w 5-tomową serię książkową i doczekały się licznych wydań w wielu językach. Pierwsze polskie wydanie nosiło tytuł „Julek i Julka?.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Najsłynniejsze holenderskie 5-latki znów w Polsce! Piąty tom przygód Jasia i Janeczki. Pozostało tylko: 1.

Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Jaś i Janeczka ISBN: 9788365341761 Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 184 Format: 15.0x18.5 cm Oprawa: twarda Waga: 0.348 kg Jaś i janeczka na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Piąty tom przygód najsłynniejszych holenderskich 5-latków - Ja jeszcze nie skończyłem swojej kanapki - mówi Jaś.

POWIĄZANE KSIĄŻKI