PZPN. Mistrzowie reprezentacji. Robert Lewandowski

PZPN. Mistrzowie reprezentacji. Robert Lewandowski - Radosław Nawrot | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Nawrot
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
PZPN. Mistrzowie reprezentacji. Robert Lewandowski.pdf
ISBN
9052390512844

OPIS

Robert Lewandowski, król strzelców wszystkich lig, w których występował, najbardziej utytułowany polski piłkarz, kapitan naszej drużyny narodowej.Przeczytaj, jak przebiegała jego kariera w reprezentacji, kiedy został powołany do kadry i kiedy zdobył w niej pierwszą bramkę. Sprawdź, w jakim meczu strzelił cztery gole, oraz odkryj, co jest jego słabością i gdzie w Polsce znajduje się ulica nazwana jego imieniem.Dla wszystkich młodych fanów futbolu.

Przeczytaj recenzję Mistrzowie reprezentacji. Robert Lewandowski.

Mistrzowie reprezentacji Robert Lewandowski jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Książka PZPN Mistrzowie reprezentacji Robert Lewandowski - Radosław Nawrot Robert Lewandowski, król strzelców wszystkich lig, w których występował, najbardziej utytułowany polski piłkarz, kapitan naszej drużyny narodowej. Przeczytaj, jak przebiegała jego kariera w...

POWIĄZANE KSIĄŻKI