Pierwsze czytanki. Julka i mała kosmitka. Poziom 1

Pierwsze czytanki. Julka i mała kosmitka. Poziom 1 - Agnieszka Frączek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Frączek
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze czytanki. Julka i mała kosmitka. Poziom 1.pdf
ISBN
4726839931218

OPIS

Pierwsze czytanki to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania. Wesołe historie, ciekawa tematyka i przyjazne ilustracje wspierają małych czytelników w ich pierwszych spotkaniach z książką. Poziom trudności dostosowany do wieku dziecka ułatwia zrozumienie treści. Opowieść o Julce i kosmitce z pewnością zachęci dzieci do czytania.Poziom 1. W krainie słówOdczytywanie krótkich wyrazów. Przewaga zdań pojedynczych. Brak dwuznaków. Prosta pisownia bez dylematów ortograficznych. Duża czcionka. Zabawne historie ukryte w prostych zdaniach. Ilustracje rozbudzające zainteresowanie czytaniem.

Poziom trudności dostosowany do wieku dziecka ... £1.50 - Pierwsze czytanki to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania. Wesołe historie, ciekawa tematyka i przyjazne ilustracje wspierają małych czytelnik jak tylko Pierwsze czytanki Julka i mała kosmitka Poziom 1 się pojawi.

Wesołe historie, ciekawa tematyka i przyjazne ilustracje wspierają małych czytelnik £1.50 - Pierwsze czytanki to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania. Wesołe historie, ciekawa tematyka i przyjazne ilustracje wspierają małych czytelnik Register ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI