Dziewczyna, która czytała w metrze

Dziewczyna, która czytała w metrze - Christine Féret-Fleury | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christine Féret-Fleury
WYMIAR
12,51 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna, która czytała w metrze.pdf
ISBN
4261639017036

OPIS

Powieść "feel-good" prosto z Paryża. Prawa sprzedane do 19 krajów!Juliette codziennie o tej samej porze wsiada do wagonu metra i pokonuje tę samą drogę do pracy w agencji nieruchomości. Jej ulubionym zajęciem jest obserwowanie pasażerów zatopionych w lekturze: starszej pani, kolekcjonera białych kruków, studentki matematyki, dziewczyny, która płacze nad romansami. Przypatruje się im z zaciekawieniem i czułością, jakby ich lektury i pasje mogły ubarwić jej własne życie - monotonne i przewidywalne. Pewnego dnia Juliette postanawia wysiąść dwie stacje wcześniej i dalej iść piechotą, wybierając nieznaną uliczkę. Ten drobny kaprys odmieni jej los.Perełka, której nie wolno przeoczyć!„La Tribune du Réseau Presse”Wspaniała powieść, która uświadamia, że w erze mediów społecznościowych literatura piękna jest nam potrzebna jak nigdy dotąd.„Madame Figaro”

Okładka Miękka ze skrzydełkami. 192 strony.

Jej ulubionym zajęciem jest obserwowanie pasażerów zatopionych w lekturze: starszej pani, kolekcjonera białych kruków, studentki matematyki, dziewczyny, która ... Dziewczyna, która czytała w metrze × Szanowni Klienci, Rozwijamy się dla Was :) 16 i 17-tego stycznia w godzinach 22:00 do 8:00 rano przeprowadzimy niezbędne prace techniczne. Mogą wystąpić opóźnienia w dostępie do zakupionych ebooków. Dziewczyna, która czytała w metrze - Feret-Fleury Christine - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI