PZPN. Mistrzowie reprezentacji. Kamil Glik

PZPN. Mistrzowie reprezentacji. Kamil Glik - Radosław Nawrot | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Nawrot
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
PZPN. Mistrzowie reprezentacji. Kamil Glik.pdf
ISBN
5197952718079

OPIS

Kamil Glik, niezwykle waleczny, twardy zawodnik, który dla dobra drużyny jest gotów na wiele, reprezentant Polski, zastępca Roberta Lewandowskiego na stanowisku kapitana.Poznaj jego drogę do polskiej reprezentacji, dowiedz się, w jakich zagranicznych klubach grał i za co kochają go Włosi. Przeczytaj, jak zadebiutował w drużynie narodowej, co jest jego najmocniejszą stroną i które mecze uważa za najważniejsze w swojej karierze.Dla wszystkich młodych fanów futbolu!

minucie zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Pozostawieni na boisku kompani poradzili ... Kamil Glik i Bartosz Bereszyński regularnie grają ze sobą w reprezentacji Polski.

Poznaj jego drogę do polskiej reprezentacji, ... Kamil Glik ma za co dziękować pozostałym zawodnikom Benevento Calcio. W 57.

POWIĄZANE KSIĄŻKI