Prawdziwa historia (wydanie filmowe)

Prawdziwa historia (wydanie filmowe) - Delphine de Vigan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Delphine de Vigan
WYMIAR
9,87 MB
NAZWA PLIKU
Prawdziwa historia (wydanie filmowe).pdf
ISBN
2977785600294

OPIS

Na podstawie powieści powstał najnowszy znakomity film Romana Polańskiego z Emmanuell Signer z Evą Green w rolach głównych.Prawdziwa historia to świetnie napisana powieść w stylu Hitchcocka, z bardzo sprawnie rozwijającą się akcją - aż do zaskakującego zakończenia.To opowieść o pisarce bardzo przypominającej autorkę. Ona także napisała książkę, która stała się bestsellerem, a w której odmalowała portret swej matki samobójczyni, z osobowością typu borderline. Po sukcesie następują spotkania z czytelnikami, po których pisarka czuje się całkowicie wyczerpana. W dodatku zaczyna otrzymywać anonimy, oskarżające ją, że zdobyła rozgłos dzięki śmierci matki i oszkalowaniu rodziny.Pewnego dnia spotyka L., kobietę w swoim wieku. Między rówieśniczkami rodzi się przyjaźń. Delphine zwierza się L., która rozumie ją jak nikt inny. L. wprowadza się do Delphine, opiekuje się nią i wszystkim zajmuje. Odpowiada nawet na adresowane do niej maile.Jak daleko posunie się L.? Zjawiła się po to, by zapełnić pustkę czy siać spustoszenie? Vigan ukazuje po mistrzowsku toksyczną relację między obiema kobietami, polegającą na stopniowym przejmowaniu kontroli jednej nad drugą.

Prawdziwa historia to świetnie napisana powieść w stylu Hitchcocka, z bardzo sprawnie rozwijającą się akcją − aż do zaskakującego zakończenia. Prawdziwa historia oferty już od 10,47 zł . Szukasz ciekawej książki? Wejdź i sprawdź ofertę światowych bestsellerów na Ceneo.pl.

Przeczytaj recenzję 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (wydanie filmowe).

POWIĄZANE KSIĄŻKI