Pokój gościnny

Pokój gościnny - Chris Bohjalian | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chris Bohjalian
WYMIAR
9,14 MB
NAZWA PLIKU
Pokój gościnny.pdf
ISBN
7343080502686

OPIS

"Pokój gościnny to tętniąca życiem książka, od której trudno się oderwać, ale poruszane przez nią kwestie sięgają głęboko w sferę moralnych konsekwencji nagłej erupcji przemocy, która wstrząsa życiem zwykłych ludzi.”Charles Frazier, autor powieści Zimna góraKiedy Richard Chapman zobowiązuje się zorganizować u siebie wieczór kawalerski swojego młodszego brata, od początku spodziewa się pewnej dozy pikanterii. Wysyła więc żonę, Kristin, razem z ich dziewięcioletnią córką na weekend do teściowej, a swój dom w Westchester udostępnia przyjaciołom brata. Nie podejrzewa jednak, że czeka go istna orgia pijaństwa i niebezpiecznie intymne chwile w gościnnej sypialni, a wszystko skończy się, gdy dwie nagie kobiety zabiją swoich rosyjskich ochroniarzy, po czym znikną pod osłoną nocy.Życie Richarda z dnia na dzień zmienia się w koszmar. Policja wyrzuca go z domu, który jest teraz miejscem zbrodni, jego firma wysyła go na bezterminowy urlop, a jego żona nie jest w stanie mu wybaczyć chwil spędzonych z ciemnowłosą dziewczyną w pokoju gościnnym. Tymczasem ta sama ciemnowłosa dziewczyna, Alexandra, wpada w dużo poważniejsze kłopoty. Dzięki jednej burzliwej nocy wydostaje się na wolność, ale musi uciekać jednocześnie przed policją, która chce ją aresztować i przed gangsterami, którzy chcą ją zabić.

Pokoje nad morzem dedykowane są zarówno dla rodzin z dziećmi, ... Pokoje Gościnne Apolonia umiejscowione są w centrum Dziwnowa, w bardzo bliskiej odległości od morza i plaży,w pobliżu mariny, kawiarni sklepów, restauracji… Oferujemy Państwu milą rodzinna atmosferę, gustownie urządzone pokoje z łazienkami, WC, telewizorami, każdy pokój posiada Wifi.. Pokoje gościnne w Świnoujściu to bardzo przytulne i estetycznie urządzone miejsca na nocleg. Na ul.

Restauracja - Pokoje Gościnne Olimpia. Pokoje gościnne nad morzem to często alternatywa dla drogich hoteli. Nocując u prywatnych gospodarzy można poczuć się znacznie swobodniej, oraz liczyć na zdecydowanie mniejsze i bardziej gościnną atmosferę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI