Budapeszt i Balaton. Travelbook. Wydanie 3

Budapeszt i Balaton. Travelbook. Wydanie 3 - Monika Chojnacka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Chojnacka
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
Budapeszt i Balaton. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
8181872278523

OPIS

Budapeszt jest z pewnością jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści przybywają tu dla monumentalnej architektury i ciekawych muzeów, dla uroku naddunajskich krajobrazów, dla kąpieli w gorących źródłach, będących pod wzgórzami Budy. Nawet krótki pobyt w stolicy-zdroju to okazja skosztowania potraw powszechnie cenionej węgierskiej kuchni i delektowania się tokajem. A kiedy zechcemy odetchnąć od wielkomiejskiej atmosfery, warto pojechać nad pobliski Balaton.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Budapeszt jest z pewnością jedną z najpiękniejszych stolic Europy.

Tytuł ... Budapeszt jest z pewnością jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści przybywają tu dla monumentalnej architektury i ciekawych muzeów, dla uroku naddunajskich krajobrazów, dla kąpieli w gorących ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI