Aru Shah i koniec czasu. Seria Kroniki Pandawów. Tom 1

Aru Shah i koniec czasu. Seria Kroniki Pandawów. Tom 1 - Roshani Chokshi | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roshani Chokshi
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Aru Shah i koniec czasu. Seria Kroniki Pandawów. Tom 1.pdf
ISBN
8139207096017

OPIS

ARU SHAH ma tendencję do naciągania prawdy – robi to, by zyskać sympatię w prywatnej szkole, do której uczęszcza. Kiedy jej koledzy z klasy latają prywatnymi odrzutowcami na egzotyczne wakacje, ona spędza wolny czas w Muzeum Starożytnej Sztuki i Kultury Indyjskiej, którego kustoszem jest jej mama. Czy to zatem dziwne, że Aru zmyśla opowieści o tym, że pochodzi z rodziny królewskiej, podróżuje do Paryża i ma własnego szofera?Pewnego dnia trójka jej kolegów zjawia się w domu Aru, żeby przyłapać ją na kłamstwie. Nie wierzą w jej opowieść o tym, że znajdująca się w muzeum lampa Bharaty jest przeklęta, wyzywają więc Aru, by to udowodniła. „Zapalę ją tylko na moment” – myśli Aru. A potem już nigdy przenigdy nie będzie łgać.Ale zapalenie lampy rodzi poważne konsekwencje. Aru niechcący uwalnia Śpiącego, starożytnego demona, który planuje obudzić Pana Zniszczenia. Jej koledzy i mama są w niebezpieczeństwie, a Aru musi ich uratować.Jedynym sposobem na to, żeby powstrzymać demona, jest odnaleźć legendarnych braci Pandawów i złożyć wizytę w Królestwie Śmierci. Ale jak dziewczynka w piżamie ze Spider-Manem ma tego wszystkiego dokonać?Połączenie Percy'ego Jacksona i Czarodziejki z Księżyca w powieści, która rozpoczyna cykl „Rick Riordan Przedstawia” i jest zwariowaną – zwariowanie zabawną – historią opartą na mitologii hinduskiej.

"Aru Shah i koniec czasu" to pozycja, którą można określić jako powieść urban fantasy dla młodzieży. Choć fabuła rozpoczyna się w Atlancie w USA, to dość szybko przenosi się do świata ... Dwunastoletnia Aru Shah wcale nie chciała rozpocząć końca świata przez zbudzenie potężnego demona, uwięzionego w lampie.

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Aru Shah i koniec czasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI