Wtyczka

Wtyczka - Duane Swierczynski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Duane Swierczynski
WYMIAR
9,42 MB
NAZWA PLIKU
Wtyczka.pdf
ISBN
7539477789296

OPIS

Co się dzieje, kiedy niewłaściwa dziewczyna znajdzie się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie?Dziesięć minut po północy, Święto Dziękczynienia. Życie wzorowej studentki Sarie Holland zaczyna się toczyć jak w dobrej powieści kryminalnej. Gdy chłopak, który jej się podoba, prosi ją o podwózkę po imprezie, nic nie zwiastuje kłopotów. Jednak adres okazuje się narkotykową metą obserwowaną przez policję, a chłopak – dilerem. Chłopakowi udaje się uciec, dziewczyna zostaje zmuszona do zostania tajną informatorką. Ma doprowadzić policję do dilera. Sarie wykorzysta całą swoją nieprzeciętną inteligencję, żeby chronić chłopaka.Dokąd zaprowadzi ją zabawa w kotka i myszkę z podejrzliwym policjantem z wydziału antynarkotykowego? Czy zdoła uchronić swojego przyjaciela? Jaką zapłaci za to cenę, gdy do gry włączą się groźni gangsterzy?Ta sensacyjna opowieść wciąga jak narkotyk!Duane Swierczynski jest scenarzystą komiksowym, autorem thrillerów kryminalnych, w tym nagrodzonej Shamus Award serii o Charliem Hardiem (Fun and Games, Hell and Gone, Point and Shoot).

Są one jak aplikacje do przeglądarki. Mogą blokować irytujące reklamy, chronić hasła, zmieniać wygląd przeglądarki i nie tylko. Wtyczka (plug-in) wersja 8.0.0 - opis najważniejszych zmian: Przed instalacją wersji 8.0.0 zalecane jest usunięcie poprzedniej wersji wtyczki - zamknięcie przeglądarki Adobe i odinstalowanie jej z Panelu sterowania - Programy i funkcje (lub Dodaj/usuń programy). W oknie menedżera dodatków kliknąć na pozycji Wtyczki.

Sprawdź nasze oferty na www.obi.pl i w marketach OBI w całej Polsce! Pobieraj rozszerzenia i motywy Firefoksa. Są one jak aplikacje do przeglądarki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI