Start. Design dla nastolatków i nie tylko

Start. Design dla nastolatków i nie tylko - Chip Kidd | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chip Kidd
WYMIAR
5,15 MB
NAZWA PLIKU
Start. Design dla nastolatków i nie tylko.pdf
ISBN
4313725486587

OPIS

Chip Kidd – amerykański grafik o statusie gwiazdy rocka i niezwykle ceniony projektant okładek – w przystępny sposób wyjaśnia tajniki projektowania, aby pokazać, jak najpełniej można wykorzystać swój potencjał tworzenia.Jak grafik komunikuje się ze światem i po czym poznaje się udany projekt? Czym jest skala, co wyrażają pionowe linie i po co nam tyle różnych krojów pisma? Czy kreacja to manipulacja? Do czego służy czerwony kolor i dlaczego okładka tej książki jest, hmm, dziwna?Chip Kidd – amerykański grafik o statusie gwiazdy rocka i niezwykle ceniony projektant okładek – w przystępny sposób wyjaśnia tajniki projektowania, aby pokazać, jak najpełniej można wykorzystać swój potencjał tworzenia.Wszystko, czego nie stworzyła natura, zostało zaprojektowane. Zobacz, jak to się robi!

Design dla nastolatków i nie tylko (6038794) - Chip Kidd - Książka, recenzja, streszczenie Start. Design dla nastolatków i nie tylko Chip Kidd.

Od razu muszę zaznaczyć, że nie jest to pozycja tylko i wyłącznie dla przyszłych grafików. To książka, która otwiera oczy i zwraca uwagę na często pomijaną ... Start.

POWIĄZANE KSIĄŻKI