Spory niegdysiejsze, spory współczesne

Spory niegdysiejsze, spory współczesne - Marta Cywińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Cywińska
WYMIAR
11,70 MB
NAZWA PLIKU
Spory niegdysiejsze, spory współczesne.pdf
ISBN
3363600889425

OPIS

Felietony Marty Cywińskiej opisują naszą rzeczywistość w sposób niewygodny dla lewicy, feministek i hedonistów. Jednocześnie pokazują konstruktywne podejście do problemów, jakie napotyka współczesny człowiek prawicy i jego rodzina. Autorka proponuje trzeźwe spojrzenie na sytuacje i tematy niepoprawne politycznie, np. współczesne dążenie do samorozwoju czy wychowanie ku antywartościom, uwypuklając zagrożenia z nich wynikające. Z lekkością i swadą prowadzi Czytelnika przez wątki przemilczane przez innych publicystów i pokazuje prawdziwe oblicze cywilizacji śmierci.

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Informacje o SPORY NIEGDYSIEJSZE, SPORY WSPÓŁCZESNE - 7908441935 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-08-10 - cena 17,92 zł Informacje o SPORY NIEGDYSIEJSZE, SPORY WSPÓŁCZESNE - 7644490647 w archiwum Allegro.

Już dziś nowe wydanie Katolickiej Bydgoszczy. Spory niegdysiejsze, spory współczesne, Cywińska Marta, 24,3 zł. Felietony Marty Cywińskiej opisują naszą rzeczywistość w sposób niewygodny dla lewicy, feministek i hedonistów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI